zavřít

Tahová strategie Captain Scarlet

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další z populárních televizních seriálů se dočká své herní podoby.

Tentokrát propadli kouzlu jisté britské TV série o kapitánu Scarletovi od Gerryho Andersona vývojáři ze společnosti Batfish Studios, kteří se na jejím základě jali vyrobit taktickou tahovou strategii s názvem Captain Scarlet and the Mysterons.


nové obrázkykompletní galerie

Děj tohoto titulu vás zavede do roku 2068, tedy do doby, ve které Mysteroni povedou se Zemí válku nervů vysíláním kryptovaných varování před užitím jejich mocné síly retro-metabolismu, aby získali nadvládu nad lidmi a splnili své hrozby. Jedinou obranou Země je organizace Spectrum, tajná světová síla, nyní se plně soustředící na zničení Mysteronského nebezpečí. Hráč zde získá roli samotného kapitána Scarleta, ale také např. kapitána Blue nebo dalších agentů organizace Spectrum, se kterými se vydá za záchranou pilotů zničeného stroje Angel, prozkoumávat egyptské hrobky, zabránit zničení podzemní základny, a za dalšími dobrodružstvími v boji proti kapitánu Blackovi a jeho Mysteronech.

Mise se budou odehrávat na různých místech jako mlhou zahalené doky, olejové rafinérie, i v samotné základně Spectra. K dispozici budete mít rovněž řadu různých dopravních prostředků včetně legendárního stíhacího stroje organizace Spectrum. V současné době je ve vývoji verze pro PC, jejíž vydání si vzala na starost společnost Digital Workshop. Dočkat byste se měli již toto léto.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.