SW: Republic Com. odložena, KotOR: Sith Lords
zdroj: tisková zpráva

SW: Republic Com. odložena, KotOR: Sith Lords

14. 6. 2004 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Podle oficiálních stránek společnosti LucasArts byla připravovaná first-person střílečka Star Wars: Republic Commando odložena na zimu.

Star Wars: Republic Commando zdroj: tisková zpráva Zda tedy vyjde ještě letos nebo spíše na začátku příštího roku, proto není v tuto chvíli zcela jasné. Abyste však neřekli, že jsme posli pouze špatných zpráv, tak vám vedle této informace nabízíme ještě jeden nový screenshot z uvedené hry.

Star Wars Republic Commando vychází ze slavného světa Hvězdných válek a je vyvíjena pro Xbox a PC. Hráči v ní získají roli velitele speciální jednotky Republiky, přičemž od nich bude vyžadováno, aby pronikli hluboko za nepřátelské linie. Těšit se můžete na průzkum osmi různých prostředí, a to ať už jde o planety nebo vesmírné koráby. Mise budou rozmanité. Někdy půjde o sabotáž, jindy o záchranu konkrétní osoby nebo ukradení jistých dat. K dispozici budete mít samozřejmě autentické zbraně. Chybět by neměl ani multiplayer s několika herními módy až pro 16 hráčů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Podobně neurčitý termín se objevil také na stránkách další hry společnosti LucasArts - u RPG Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, která byla nicméně už od samého počátku ohlášena až na únor 2005. Stejně jako ten předchozí, i tento titul je vyvíjen pro Xbox a PC (studiem Obsidian Entertainment) a my vám z něj přinášíme balík nových screenshotů. Ty by vám měly poprvé z větší části představit planetu Dxun.

The Sith Lords je další kapitolou předešlého velmi oceňovaného projektu Knights of the Old Republic, na jehož události navazuje s pětiletým odstupem. V této hře se dočkáte nových zbraní, sil, lokací i postaviček a jejich tříd. Budete si moci vybrat, na jakou stranu se přidáte, přičemž toto vaše rozhodnutí ovlivní také další vaše kolegy v týmu.

korgull

Nejnovější články