zavřít

Střílečka Rat Hunter nejen v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářský tým Secret Sign Development chystá na enginu ze svého předchozího projektu (vesmírného simulátoru Starcalibur) pro příznivce tradičních stříleček hru s názvem Rat Hunter.

Jejím hlavním hrdinou je nezávislý novinář, který se na vlastní pěst vydal vyšetřovat záhadné mizení lidí na jedné vzdálené planetě. Tamní obyvatelé, ve snaze zajistit alespoň nějaké bezpečí obyvatelům zdejšího města, vytvořili jakési miliční jednotky, tzv. "Rat Hunters", ke kterým se náš hrdina po příletu přidá s úmyslem získat pár skutečně žhavých informací. Jenže jak se ukáže, odhalí toho víc, než by ho kdy napadlo.


Herní prostředí bude velmi rozmanité. Alespoň se o to prý snaží. Navštívíte například opuštěná sídliště kolonistů, ulice megalopolis, tajnou výzkumnou laboratoř, automatizovanou slévárnu oceli a dokonce i vesmírnou stanici. Co se týče zbraní - určitě totiž nečekáte, že by všechna výše uvedená místa, byla bezpečná - v první polovině hry budete moci využívat pouze ručně vyrobené kousky. I munice bude provizorní. Později se však propracujete ke všem nejoblíbenějším typům zbraní, jaké se ve FPS kdy vyskytly.

Nepřáteli vám budou v první řadě v laboratořích geneticky upravené krysy. Jsou větší a mnohem děsivější, než ty obyčejné. Navíc se u nich projevují různě vzorce chování, takže některé po vás půjdou po skupinách a jiné se za vámi budou potichoučku plížit, aby vás překvapily. Také lidé v ulicích, zaslepeni panikou a všudypřítomným chaosem budou jednat dle primitivních pudů a bránit se před všemi cizinci, nehledě na to, že jim přišli pomoci. A další hrozbu budou představovat dobře vyzbrojení a vycvičení žoldáci najatí korporací. Ti budou prý vaším hlavním oponentem zejména v poslední části hry. Setkáte se rovněž s kyborgy. S multiplayerem není v prvním vydání hry, ke kterému mělo dojít podle původního plánu už v květnu, počítáno. Možná prý později.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.