zavřít

Střílečka Haze vzbudila zájem

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulý týden byla během E3 oznámena nová first-person střílečka Haze, na které pracují vývojáři ze studia Free Radical Design (Timesplitters), aby ji mohli v příštím roce vydat pod hlavičkou Ubisoftu pro PC, Xbox 360 a PS3.

Však jsme vás o tom také podrobně informovali. Dnes vám můžeme pro změnu nabídnout tři další screenshoty a detaily o tom, jak vypadala prezentace hry na výstavě.


Pokud jste četli naši minulou zprávu, víte, že se hra odehrává v budoucnosti. Hráči budou postaveni do role člena armády nadnárodní společnosti Mantel a jejich první mise povede do Jižní Ameriky. Demo prý začalo filmečkem situovaným do jihoamerické džungle, která svým pojetím připomínala Far Cry. Následovala bitka s nepřáteli za použití kulometů. Poté, co to hrdina vyřídil s prvními protivníky, vešel hlouběji do džungle, kde narazil na osamělého bojovníka hnutí odporu. Ten se prý rychle vzdal, když se začalo dít něco divného. Obraz se proměňoval a váš hrdina sejmul neozbrojeného bojovníka ranou ze své zbraně. Co přesně to mělo znamenat, toť otázka, nicméně celá předváděčka vzbudila v některých divácích, kteří už stihli sepsat své dojmy, zájem a to je důležité.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.