zavřít

Strategie Galactic Assault prvně názorně

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už začátkem prosince loňského roku jsme vás informovali, že se za spolupráce Wargaming.net a Akelly líhne nová tahově strategická hra, která sice ještě nemá úplně jasně stanovený název, ale protože vychází z díla sci-fi spisovatelů A.

a B. Strugackých Inhabited Island (Obydlený ostrov), prozatím tento titul přejímá. Dnes vám tento projekt připomínáme proto, že společnost Akella vypustila sadu prvních screenshotů, na jejichž prohlédnutí vás tímto zveme do naší galerie.


Hra Inhabited Island by měla být představena i na letošní E3. Akella zároveň na tu dobu přislíbila i hratelné demo. A co že se vám chystá tento titul nabídnout? Čtyři unikátní hratelné rasy, realistický bojový systém (s využitím kamufláže, zpětné palby, zaminovávání, atd.), rozvinuté schéma vývoje technologií a systém upgradu jednotek, realistické 3D prostředí s denním/nočním cyklem a změnou počasí a v neposlední řadě ještě kamery filmového ražení, která zachytí ty nejdramatičtější okamžiky boje.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.