zavřít

Strategie Alexander od tvůrců Cossacks

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos v srpnu jsme vás upozorňovali na vývoj nové historické real-time strategie s názvem Alexander.

Tato hra vzniká podle stejnojmenného filmu režiséra Olivera Stonea, popisujícího život slavného vojevůdce Alexandra Velikého Makedonského (matku hlavního hrdiny hraje Angelina Jolie - filmová Lara Croft). Vývojem nové hry, ze které vám dnes přinášíme sadu pěkných nových ukázek, se zabývá ukrajinské studio GSC GameWorld, tvůrci úspěšné série Cossacks. Úzce přitom spolupracují právě s Oliverem Stonem.


nové obrázkykompletní galerie

Bez zajímavosti jistě není ani skutečnost, že hra bude obsahovat i skladby od známého hudebníka Vangelise, který pro film připravuje soundtrack. Zaujmout by měla jak hardcore hráče, tak i širší publikum běžných gamesníků. RTS Alexander vás vtáhne do víru historických bitev a výprav a seznámí vás i s některými skutečnými hrdiny té doby. Čekají vás boje za použití formací a autentických válečnických taktik. Vydání této hry je naplánováno spolu s uvedením filmu do kin. Ovšem pouze v Americe. Do Evropy by mohla proniknout odhadem na začátku příštího roku. V provozu je také oficiální homepage.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.