zavřít

Stealth akce Cold War z Česka později

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Third-person akční hra Cold War: Behind the Iron Curtain, jak jistě víte, pochází z Čech.

Už někdy od roku 2002 (alespoň tehdy v létě jsme vám ji prvně představili) se jejím vývojem zabývá pražská společnost Mindware Studios a bohužel to v tuto chvíli vypadá, že dojde k dalšímu odložení. Dříve jak letos v létě se totiž Cold War pravděpodobně nedočkáte. Mimochodem, dobrých vývojářů není ani v ČR nikdy dost, takže pokud si myslíte, že právě něco takového, jako je vývoj her, naplňuje vaše představy o životní realizaci, mrkněte na oficiální stránky Mindware do sekce "Jobs", třeba tam je něco právě pro vás. Ale od agitace zpět k naší zprávě. Jak jste si mohli všimnout, ve středu přibyla do naší galerie ke Cold War sada nových screenshotů, kde je na postavách vidět grafický efekt normal-mapping.


Hlavním hrdinou Cold War je novinář na volné noze jménem Matt Carter. Nejde o žádného Ramba, takže více úspěchů budete mít na poli plížení se, než v přímočaré akci. Přesto vám nikdo nebude bránit zvolit si vlastní způsob. Mělo by prý být možné hrou projít bez usmrcení jediného nepřítele, stejně jako se jí můžete prostřílet, i když s komplikacemi. Cold War má být složena z 23 nelineárních misí (z každé situace povede několik cest), v jejichž rámci navštívíte výhradně a pouze skutečné lokace, jako Leninovo mausoleum, Černobyl (dokonce se zapletete do katastrofy, která ho postihla), ale také Ljubljanku (notoricky známé vězení KGB) nebo Kreml.
zdroj: PR, WP, vlastní

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.