zavřít

Star Trek: Elite Force 2 homepage a obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ritual Entertainment a Activision dnes spustili novou homepage chystané akční FPS Star Trek: Elite Force 2.

V základní sekci najdete stručný popis hry, jejího příběhu, prostředí, základních rysů a multiplayerového komponentu. O všem jsme už na Tiscali psali, zajímavý je však jmenný seznam misí, který výmluvně naznačí, kam všude se tentokrát nejen fanouškové Star Treku vypraví (Starfleet Academy, Borg Sphere, Attrexian Space Station, U.S.S. Enterprise, Tolochon II atd.). Příjemně zpracované stránky vám dále nabídnou přehled spojenců, nepřátel i vašich kolegů z Hazard Teamu včetně ukázek modelů.


nové obrázkykompletní galerie

Ve Weapons sekci omrknete příslušné modely zbraní a u některých jejich stručný popis. Opět však nejde o nic, co bychom dřívě nezmiňovali. Pokud by vás ale zajímalo ještě něco, můžete se pokusit najít příslušnou odpověď ve FAQ. Do vydání Star Trek: Elite Force 2 zbývá dle dynamického počítadla na stránkách něco málo přes 67 dní. Tuto dobu si můžete zkrátit třeba pohledem do naší galerie, kde se uhnízdila slušná várka zbrusu nových a velmi pěkně vyhlížejících screenshotů.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.