zavřít

Space Rangers 2 odložena na 17. červen

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tahová vesmírná RPG Space Rangers 2 vývojářů Elemental Games byla odložena, a to na 17.

červen. Oznámila to společnost Excalibur Publishing, která budete tento titul dosud známý pouze v Rusku vydávat v anglické a skandinávské verzi. Důvodem odkladu je zjištění, že na dosažení kvality, jakou si naplánovali, budou potřebovat více času. Spolu s tímto oznámením byly vypuštěny také nové screenshoty, které si nyní můžete prohlédnout v naší galerii.


Space Rangers vám poskytne příležitost objevovat tajemství galaxie. Budete-li se pohybovat na úrovni vesmíru, průběh bude tahový. Pokud se pustíte na úroveň planet, užijete si i 3D bitev v reálném čase. Vaše postavička bude moci být vyvíjena mnoha různými směry. Velkou volnost budete mít i ve formování jejího osudu. Více informací naleznete na oficiálních stránkách titulu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.