Máte námět či připomínku? Napište nám
Šéfem vesmírné osady v Space Colony
zdroj: Archiv
Obrázky

Šéfem vesmírné osady v Space Colony

8. 8. 2003 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Studio Firefly se po úspěšném dokončení historického Strongholdu a jeho pokračování Stronghold: Crusader vrhlo na vývoj další strategie.

Bude se jmenovat Space Colony, a jak jsme již několikrát napsali, hlavním úkolem bude založit, rozvíjet a obhospodařovat vesmírnou základnu a bránit ji proti útokům zvenčí. Kromě budovatelských prvků bude v Space Colony kladen důraz i na jednotlivé obyvatele osady, se kterými budete moci nakládat velmi podobně jako v The Sims.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

O tom, jaké postavy se v kolonii ukážou, pěkně referuje i nová oficiální stránka, kde si můžete prohlédnout modely lidí, robotů i alienů a přečíst si též jejich základní charakteristiky. U nás v galerii zatím přibylo osm dalších obrázků, které z velké části skutečně připomínají "sci-fi Sims". Možná je jen otázkou času, kdy EA svůj miliontý datadisk zasadí právě do prostředí vesmírné základny. Ale zpět k Space Colony - ve hře vás čeká 24 misí a o tom, zda budou podporována i multiplayerová klání, se teprve rozhodne. Space Colony vyjde pod hlavičkou Gathering of Developers letos v září a česká verze s lokalizovanou krabicí a manuálem by se měla objevit 30.9.

kate

Nejnovější články