zavřít

Šéfem kempu v Trailer Park Tycoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další kousek z kategorie budovatelských strategií s názvem Trailer Park Tycoon by měl být pojat velmi humorně a s nadsázkou.

O tom už svědčí i téma - naším úkolem bude totiž tentokrát obhospodařovat svůj vlastní kemp, či spíše parkoviště pro obytné vozy. Primární úkol se nebude ničím lišit od ostatních tycoonů - váš projekt musí ekonomicky fungovat, měl by se vyvíjet a vaši zákazníci (hosté) by měli být co nejvíce spokojeni.

Trailer Park Tycoon nabídne možnost volby prostředí i výběr několika typů maringotek a základního zařízení kempu, ke kterému patří různé obchůdky, WC nebo hospoda :) Pozor si musíte dávat na neuvázané psy, neukázněné rekreanty, kteří obtěžují své sousedy, ale třeba i na živelné pohromy (tornádo), které mohou vaše hosty dočista vyštvat, stejně jako návštěva UFO. Tuto hru, kterou bude možné hrát i ve first-person pohledu kamery, vydá Jaleco letos o Vánocích, více informací najdete na homepage.

zdroj: Jaleco

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.