zavřít

Secret Service: budgetovka z Rumunska

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na názvu nové akční střílečky z vlastního pohledu - Secret Service (Tajná služba) asi něco bude, protože až dosud, kdy byla tato hra vyslána do amerických obchodů, jsme o jejím vývoji zatím neslyšeli.

zdroj: Archiv

Tvůrcem nového titulu, jehož plný název je Secret Service: In Harm's Way, jsou kupodivu rumunští FUN Labs. Hra se sice řadí mezi nízkorozpočtové (budgety - to nutně nemusí znamenat, že by neměla být dobrá), ale 30 doláčů také není zas tak málo. Jak se můžete sami přesvědčit v naší galerii, minimálně obrázky nevypadají špatně.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Díky této hře se na pár chvil stanete agentem komanda a těžce zapracujete na svých schopnostech, než Vám bude dovoleno stát se agentem specialistou. Nejde o komando jen tak ledajaké, ale o speciální jednotku "Tajné služby" ochraňující vůdce svobodného světa. Samozřejmě, že v čele této skupiny budete stát vy, potažmo agent Mark Brothy. Očekávat prý můžete hru plnou taktiky, přemýšlení, ale hlavně napětí.
zdroj: Yahoo zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.