zavřít

Search and Rescue 4: Coast. Heroes info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Global Star Software a Interactive Vision oznámili práce na čtvrtém pokračování realistické záchranářské letecké série Search and Rescue s podtitulem Coastal Heroes.

Základem všeho by měl být vylepšený 3D engine a s tím souvisící i věrohodnost prostředí (více detailů, speciální efekty). Na výběr bude jedna ze tří helikoptér: HH-65A Dauphin, Sikorsky SH-3 Sea King a BK-117 C-1, půjde tedy úplně o ty samé stroje, jako v předchozím díle. Všechny by měly mít vlastní realistické kokpity a věrohodně reagovat na aktuální stav počasí, oheň či kouř.


nové obrázkykompletní galerie

Stejně jako v celé sérii Search and Rescue, ani nyní nebude úkolem útok či boj, ale "obyčejná" záchrana lidí, odehrávající se tentokrát kolem pobřeží. Na výběr kromě bezmála stovky náhodných misí zůstane i kariérní mod, ale hra nebude podporovat multiplayeru. Nyní si možná říkáte, že jde o nějakou blbost, ale podle prvního půlminutového videa (1,7 MB, DivX) to nevypadá vůbec špatně.

Recenzi předchozího Search and Rescue 3 naleznete zde (60%) včetně dema. Zda vyjde demoverze i ke čtyřce Coastal Heroes, zatím nebylo potvrzeno, samotná hra by však měla být venku již letos na podzim.
zdroj: GH

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.