zavřít

Screenshoty z alpha verze FIFA 2002

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

U EA na podzim chystají tradiční nadílku jejich sportovních her, z nichž nejočekávanější je vedle nové NHL především FIFA 2002.

zdroj: Archiv

Proto vás možná potěší nová sada obrázků právě z PC alpha verze tohoto fotbalového simulátoru (všechny starší obrázky pocházejí z Playstation 2 verze).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V nové verzi hry bude zabudován nový systém přihrávek, který umožní lepší přihrávání volným hráčům a lepší přihrávky na jeden dotek. Hlavně ale údajně hru trošku zpomalí a nebude tak nutné zbavovat se míče prakticky vzápětí poté, co jej dostanete na nohu. Zlepšením zraku projdou i rozhodčí, kteří budou při vynášení verdiktu posuzovat i jestli hráč fauloval soupeře zezadu (tam je to žlutá až červená) či zepředu (kde stačí jen napomenutí).
zdroj: SGN zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.