Sci-fi střílečka Warpath od tvůrců Pariah
zdroj: tisková zpráva

Sci-fi střílečka Warpath od tvůrců Pariah

19. 6. 2006 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Poté, co vývojáři z Digital Extremes vyrobili akční hru Pariah, pustili se do další práce, a to na nové, adrenalinové sci-fi střílečce se strategickými prvky a názvem Warpath.

Dnes už je tento titul, který otestuje vaše reflexy, stejně jako rychlost a prohnanost, téměř hotov a v obchodech by se měl objevit 18. července. K dostání přitom budou dvě verze - pro Xbox a PC. Warpath slibuje napínavý singleplayer s nemilosrdnou AI, ochuzeni však nebudete ani o multiplayerový zážitek (online i LAN), což už jistě víte, pokud jste si vyzkoušeli březnové multiplayerové hratelné demo, z nějž pocházely dojmy. V naší galerii jinak můžete narazit na skutečně vydatnou dávku nových ukázek, takže pokud vás tento projekt zajímá, rozhodně si je nenechte ujít.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Ve Warpath se vám představí tři rasy - Ohm, Kovos a Coalition, které spolu ve jménu života, víry a nové šance povedou boj o Kaladi, jedinou "živou" a mnohá bohatství skrývající planetu. Každá z ras je jiná a disponují i jinými technologiemi. Podle nedávného rozhovoru na stránkách FiringSquad bylo pro tvůrce vyvážení zbraní všech tří skupin tak, aby žádná z nich v tomto ohledu nad ostatními nedominovala, oříškem. Jak si s tím poradili, budeme ostatně moci zhodnotit už za pár týdnů.
zdroj: FS

korgull

Nejnovější články