zavřít

Sacred 2: Fallen Angel se připomíná

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Novými oficiálními stránkami a fórem se nyní může pochlubit pokračování úspěšné fantasy RPG - Sacred 2, které si vysloužilo podtitul Fallen Angel, čili Padlý anděl.

zdroj: Archiv

Spustila je společnost Ascaron a i když zatím funguje pouze německá verze, k vidění je tam také pěkný E3 trailer. V souvislosti s tím do naší galerie dorazila rovněž trojice nových obrázků, které vám tímto nabízíme k nahlédnutí.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Sacred 2: Fallen Angel navazuje na předloňskou Sacred (recenze - 90 %). Slibuje rychlou akci ve 3D, množství různých efektů, realistickou fyziku, překrásné animace, detailní modely postav, rozsáhlý herní svět bez zdržování nahráváním lokací, inovativní systém emocí, a mnoho dalšího.
zdroj: GGMania

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.