zavřít

S dívenkou Amy do světa Zanzarah

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud nemáte na březen nic zvláštního naplánovaného, udělejte si pár večerů čas a doprovoďte mladičkou, čerstvě osmnáctiletou dívenku Amy na jejích cestách po tajuplném světě plném skřítků, víl i zlých pidimužíků a objevujete s ní její skryté schopnosti v akční adventuře Zanzarah: The Hidden Portal, z dílny programátorů společnosti Funatics.

zdroj: Archivzdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Několik nových obrázků, které obohatily naší galerii, Vás nechá nahlédnout do tohoto světa fantazie, jenž kdysi s tím reálným tvořil neodlučitelný celek. Nyní jsou tyto světy oddělené, ale vždy mezi nimi existovalo něco, co je spojovalo a je jen jedna osoba, která má schopnost je zase sjednotit - naše hrdinka Amy.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.