zavřít

Rush for Berlin až letos, nové ukázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vy, co jste čekali, že se ještě do konce minulého roku dočkáte nové real-time strategie Rush for Berlin, jste asi museli být poněkud zklamáni, když jste ji na pultech nenašli.

Bohužel společnost Deep Silver rozhodla, že ji zařadí až do svého letošního vydavatelského plánu, takže se zatím budete muset spokojit pouze s několika novými ukázkami.


Rush for Berlin je dílem vývojářského týmu Stormregion, který budete znát zejména díky hrám Codename: Panzers nebo S.W.I.N.E. Tématem je zde opět 2. světová válka, konkrétně období mezi roky 1944 a 1945, ale historickými fakty omezováni nebudete. Hra vám dá dost volnosti na to, abyste změnili dějiny. Svedete boj o Berlín, a to na obou stranách barikády.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.