Máte námět či připomínku? Napište nám
Rugby 2004 - info, obrázky a hratelné demo
zdroj: Archiv
Obrázky

Rugby 2004 - info, obrázky a hratelné demo

25. 7. 2003 18:18 | autor: Redakce Games.cz |

Electronic Arts dnes vydali hratelné demo (119 MB) své sportovní hry Rugby 2004, ve kterém si můžete zahrát jeden zápas na australském stadionu, a to buď za Austrálii nebo za Británii.

Popisky k ovládání najdete na homepage. Plná hra nabídne fanouškům tohoto tvrdého sportu možnost hrát za jeden z 20ti mezinárodních týmů (New Zealand All Blacks, Australian Wallabies, South African Springboks, týmy Británie, Francie atd.). Kromě Světového poháru se zkusíte prosadit i v Super sérii 12, Lize mistrů nebo v různých domácích a přátelských utkáních, pro která bude jako půda připraveno 65 stadionů z celého světa (např. Twickenham, Murrayfield, Ellis Park).

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Celkově se ve hře objeví 1500 nejrůznějších hráčů, z nichž o každém mají být k dispozici přesné informace a statistiky. Jejich modely budou zase detailně rozanimovány pomocí motion-capture. Ovládání hry se ponese v duchu FIFY, Maddenu a dalších oblíbených sportovních titulů od EA Sports. Vše ještě dokreslí efekty počasí, hudební kulisa a barvité komentáře Johna Inverdala a Gordona Braye. Rugby 2004 nabídne multiplayer pro 4 hráče, případně kooperativní MP mód pro dva. Titul vyjde ve verzích pro PC i Playstation2 a na pultech obchodů bychom jej měli spatřit již letos v září.

kate

Nejnovější články