RTS SunAge - tucet nových ukázek a termín
zdroj: tisková zpráva

RTS SunAge - tucet nových ukázek a termín

23. 1. 2007 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Lighthouse Interactive a rakouské vývojářské studio Vertex4 nejenže vypustily tucet nových ukázek z nadcházející sci-fi real-time strategie SunAge, ale zároveň také upřesnily termín vydání tohoto projektu.

Tiskový mluvčí Lighthouse Interactive v tiskové zprávě uvedl, že tvůrci potřebují ještě nějaký čas na dolaďování, testování a lokalizace, a že hra ještě nedosáhla stádia beta. Předpokládá ale, že v květnu bude SunAge venku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Oficiální materiály o SunAge hovoří jako o novém druhu "oldschool" 2D RTS s revoluční grafikou a superjemně vyváženou hratelností, která půjde na širokém spektru počítačových sestav. Titul má zahrnovat singleplayerovou kampaň, skirmish mapy i multiplayerové bitvy (podporována má být hra přes LAN, stejně jako online). Základ projektu tvoří engine vyvinutý samotnými Vertex4, v poslední době převedený na DX 9. Tento upgrade má zajistit lépe vypadající prostředí a celkově dokonalejší efekty. Ostatně i proto byly vydány ony nové screenshoty, které vám dnes nabízíme.

Děj SunAge vás zavede do různých světů, mezi nimiž bude figurovat také Země, avšak poznáte ji jen těžko, jelikož bude samá pustina a průmyslové město. Ve vzdálené budoucnosti, kterou příběh tohoto díla nastavuje, naše planeta umírá a zbytky lidí hledají útočiště v hermeticky uzavřených městech. Takovéto neutěšené doby jsou živnou půdou pro různá náboženství a kulty. V tomto případě vzejde kult zvaný RakkZun, šířící chaos. Náš hrdina bude proti němu bojovat a tak nějak dojde i k otevření brány na jakousi cizí planetu s vražednými drony, kteří mají své vlastní poslání a rozdrtí vše živé, co se jim připlete do cesty.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články