zavřít

RTS Axis & Allies - změňte půběh války

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se řekne "Axis & Allies", už dávno tím není míněna pouze známá stolní hra.

Stejný název totiž nese i připravovaná real-time strategie vývojářského týmu TimeGate Studios (tvůrců Kohana), která je jí inspirována. Z názvu je v každém případě evidentní, že tématem obou her je 2. světová válka. To je koneckonců patrné i z obrázků v naší galerii, kam jsme dnes po několika měsících "sucha" přidali další, čertsvou várku.


nové obrázkykompletní galerie

RTS Axis & Allies vás nechá stanout v čele některé z pěti světových velmocí dané doby - USA, Velká Británie, Německo, Sovětský svaz a Japonsko, každé vybavené specifickými a autentickými jednotkami. Setkáte se s významnými generály a vůdci tohoto období (Rommel, Eisenhower, Yamamoto, Zhukov a Montgomery). Budete moci ale také změnit historii. Organizace jednotek má být v této hře unikátní. Ovládat budete v reálném čase složky pozemní, námořní i letecké. Prostředí má být zničitelné. Vedle kampaní nebude v Axis & Allies chybět ani multiplayer s možností online hraní a těšit se můžete rovněž na náhodný generátor map.
zdroj: WPhomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.