zavřít

RPG Anito: Defend A Land Enraged

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Anito: Defend A Land Enraged je první počítačová hra ve filipínských dějinách, která se dostáváa i za hranice této republiky, a to prostřednictvím společnosti CyPR Media.

Jde osingle-playerovou izometrickou RPG adventuru zasazenou do Asie 16. století a abyste měli představu, jak taková hra v podání filipínského vývojářského týmu Anino Entertainment vypadá, přinášíme vám z ní tucet ukázek.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Děj vás zavede konkrétně na ostrov Maroka, který se potýká nejen s vnitřními konflikty, ale navíc ještě s útoky zvenčí. Dobyvateli jsou cizinci zdaleka, kteří tímto postupně Maroka přetvářejí v kolonii své monarchie. Samotný příběh se pak točí okolo záhadného zmizení Datu Maktana, nejvlivnějšího mírotvůrce země a vůdce kmenu Mangatiwala. Na jeho dětech - Maya a Agila - nyní leží těžká úkol. Musejí najít svého otce a znovu nastolit mír v zemi.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.