zavřít

Rozhovor o UFO: Aftermath s artworky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jeden z dvou redaktorů GamePortu se minulý pátek obětoval a vstal v brzkých ranních hodinách, aby se mohl vypravit na strastiplnou cestu do brněnských Altar Interactive za účelem získání rozhovoru o strategické hře UFO: Aftermath.

Tu provází složitá historie (info) a dosud se prezentovala pod pracovním názvem UFO: Freedom Ridge. Ačkoliv je hra zatím ve velmi ranné fázi vývoje, v obsáhlém rozhovoru najdete spoustu nových informací o příběhu, změnách ve strategické části oproti původním dílům série, RPG prvcích, tahovém systému, vynalézání technologií, grafickém enginu, rozhodnutí o neobsažení multiplayeru, plánované české lokalizaci a dalších věcech. Současně s tím vyšlo několik nových artworků ze hry, na první opravdové in-game screenshoty si ještě musíme delší čas počkat.


další nové obrázky

Na oficiálních ministránkách pro UFO: Aftermath je k přelouskání první část Developer's diary, který je ale bohužel komplet v angličtině - česká verze tohoto zápisníku vývojářů bude vycházet pouze v papírovém vydání Score, online média mají kvůli tomuto rozhodnutí Altar Interactive smůlu.
zdroj: GamePort

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.