zavřít

Ring II: Twilight of Gods screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sadou nových obrázků se dnes může pochlubit galerie ke hře Ring II: Twilight of Gods.

Tato adventura pocházející z dílny francouzských Arxel Tribe mistrně spojuje Wagnerovu hudbu s kresbami známého francouzského umělce Philippe Druilleta a zavede vás do úžasného fantasy světa plného hrdinů, nadpřirozených bytostí, božských sil a mýtických monster. Ring II sice již měl být hotov, ale jak se občas stává, došlo zdá se i v tomto případě k malému zdržení.


nové obrázkykompletní galerie

Ring II: Twilight of Gods vám zprostředkuje jeden z nejkrásnějších příběhů skandinávské mytologie, ve kterém našli zalíbení také bratři Grimmové a posléze i Richard Wagner, jehož vyprávění o lásce mladého hrdiny k božskému stvoření Walkyrii inspirovala k operní tvorbě. Arxel Tribe své nové dílo ovšem okořenili ještě prvky z oblíbeného fantasy světa stvořeného Tolkienem. Doprovázet vás bude 30 minut animací, 24 unikátních postav a zavítáte na více než 25 působivě ztvárněných lokací.
zdroj: GH

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.