zavřít

Resistance web a detaily o ČSLA kampani

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedinou hrou od britského vydavatele Codemasters, která nebyla odložena (info), je první opravdový datadisk Resistance pro českou válečnou simulaci Operation Flashpoint.

Ten vyjde přesně 21.června a podle rozhovoru, který nám před časem poskytnul Viktor Bočan z Bohemia Interactive Studia, se opět počítá s kompletní lokalizací. Cena by měla být přiměřená tomu, že se jedná o datadisk, tento online-shop už nyní nabízí možnost předobjednávky anglické verze hry za 32,60 Euro. Codemasters před pár dny spustili oficiální stránky pro Resistance, které jsou zatím po obsahové stránce velmi chudé a vše zachraňuje alespoň pár nových screenshotů:


další nové obrázky

Také nezapomeňte, že za necelý měsíc, konkrétně 6.května v rámci oslav osvobození, vyjde na specializovaných stránkách Flashpoint.Tiscali.cz kampaň pro populární přídavek s Československou lidovou armádou od Maa a Leona. Detaily o jejím příběhu zde:
    O čem ta kampaň vlastně bude? Kdo shlédnul intro, pak asi ví, jak celý příběh začíná. Po tomto incidentu se Američané vylodí v Saint Pierre a od jihu se snaží dobýt celý Everon. Češi se jim v tom snaží logicky zabránit, ale víc prozrazovat nebudu. Chtěl bych ale podotknout, že příběh je to, na čem je kampaň postavená. Jednotlivé mise na sebe přesně navazují, i když se hodně střídají mise za americkou a českou stranu. Na americké straně si zahrajete za plukovníka Hendersona, na české za svobodníka Koubu (elitní výsadkář) a rotného Smiřického (tankista)... [více]
ČSLA kampaň vám za cenu přibližně dvacetimegového nabídne cca 20 kvalitních misí, které budou kompletně namluveny jak v češtině, tak v angličtině, a nemohou chybět ani dlouhé intro sekvence.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.