zavřít

Reportáž z Tichomoří v Sudden Strike 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sudden Strike dvojka se bude odehrávat nejen ve válkou znesvářené Evropě, ale narozdíl od prvního dílu (recenze) po celé zeměkouli.

zdroj: Archiv

To výstižně dokumentuje i nová sada obrázků se záběry na poničený křižník a přistávající letadlo na polním letišti mezi palmami někde v Tichomoří.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

A co nového vlastně Sudden Strike 2 přinese? Předně to budou nové typy jednotek - letadla, lodě a vlaky, nebo nové budovy (hrady a opevnění). Bez zajímavosti není ani plánovaná možnost přenášet nejlepší jednotky do dalších misí nebo implementace morálky, díky čemuž se budete moci dočkat situací jako v opravdové válce, kdy někdo zradí svou jednotku a prozradí nepříteli její lokaci.
zdroj: GameCaptain zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.