zavřít

Realms of Torment,Will Rock,Dragon Empires

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Realms of Torment - tak se jmenuje nová fantasy MMORPG postavená na Abyssal engine a vytvářená v dílnách Quad Software & Maxim Software.

Její vydání je posunuto na příští rok. Obrázky v naší galerii vám představí další zákoutí ohromného virtuálního světa, ve kterém půjde především o boje a dobývání, ale také o budování. Hra bude obsahovat šest hratelných ras (humans, orcs, elves, dwarves, avians, trolls) s několika pod-rasami a profesemi. Nebudou zde však žádné třídy postaviček. Až se se svým hrdinou do středověkého fantasy prostředí Realm of Torment vydáte, nebude jednoduché se v něm prosadit. Přesto se budete moci dopracovat např. i k vlastnictví nějakého příbytku, apod.

    


Realms of Torment galerie  ||  Will Rock galerie  ||  Dragon Empires galerie

UbiSoft Entertainment se ve spolupráci s vývojáři Saber Interactive snaží na jaro 2003 připravit akční střílečku ve stylu Serious Sama, která nese název Will Rock. Will Rock je jméno hlavního protagonisty, který se za pomoci a síly titána Prométhea vydává do Ztraceného Olympu najít svou lásku Emmu a pomstít vraždu svého učitele Dr. Headstronga. Duch Prométhea v těle Willa naopak touží po vendetě vůči Diovi, který ho kdysi oloupil o jeho fyzickou schránku. Cestou plnou nástrah vás čeká neustále soupeření s 15 typy nepřátel a čtyřmi velkými kreaturami. Vyzbrojeni budete 11 zbraněmi. Vedle single-player hry o 10 misích hra obsahuje také multiplayer pro 2-8 hráčů.

Do fantasy světa vás zavedou i naše další obrázky, které pocházejí tentokrát ze hry Dragon Empires. I ta se, pokud se nestane nic nepředvídaného, příští rok zařadí mezi úspěšně dokončené masivně multiplayerové RPG. Jak je vidět v naší galerii, Codemasters jsou zřejmě nejvíce pyšní na svůj engine a prostředí, do kterého vás titul zavede. Náplní života v tomto virtuálním světě bude boj o vládu nad městy. Důležité ale bude je i následně udržovat v té nejlepší kondici, a to jak po stránce ekonomické, tak i po té obranné.
zdroj: GameSpy

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.