zavřít

Real-time strategie Alexander v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tento týden v úterý jste si mohli vyzkoušet hratelné single-playerové demo nadcházející real-time strategie s názvem Alexander, kterou pro vás na základě licence stejnojmenného filmu režiséra Olivera Stonea a s podporou Ubisoftu připravuje studio GSC GameWorld.

Dnes vám nabízíme sadu nových obrázků a také informaci, že již byly spuštěny oficiální stránky hry. Film a potažmo i jeho herní sourozenec vycházejí z historických údajů, které jsou známy v souvislosti se životem Alexandra Velikého. Hra by měla obsahovat čtyři single-playerové kampaně - Alexandrovu, Indickou, Egyptskou a Perskou, ale také balík multiplayerových map, které půjde využít rovněž v single-playerovém "Skirmishi".


nové obrázkykompletní galerie

Herní principy se od ostatních RTS příliš lišit nebudou. Nejzákladnější jednotky - dělníci - budují struktury a dobývají zdroje; z budov vycházejí trénované jednotky i hrdinové s jedinečnými schopnostmi (vč. samotného Alexandra). Co se týče grafiky, GSC GameWorld sáhli po svém vlastním enginu, který můžete znát ze slavné série Cossacks. Kromě nějakých cut-scén toho hra s filmem prý nemá mnoho společného. Její vydání očekávejte ve stejnou dobu, kdy se objeví filmový Alexander na plátnech kin, tedy ke konci listopadu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.