zavřít

Raven Shield, Anno 1503 a Setttlers IV pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiální stránce k takticko-akční Rainow Six: Raven Shield se objevilo několik nových screenshotů.

Podobně jako ve všech hrách této série na motivy knih Toma Clancyho se i tentokrát vydáme s naší jednotkou do nebezpečných akcí po celém světě. Oproti předchozím hrám od Red Stormu poběží Raven Shield na Unreal engine, licencovaném od Epicu. Tématy misí se stalo například vyloupení londýnské banky nebo výzkum nové biologické zbraně. Red Storm se chce oproti předchozím hrám více zaměřit na AI nepřátel i na celkovou realističnost. Titul od UbiSoftu vychází v únoru 2003 a snad ho neohrozí současná kampaň proti akčním hrám, kvůli níž musely být z některých prodejen v okolí Washingtonu odstraněny i předchozí díly této série Rainbow Six nebo Rogue Spear.

    


Raven Shield galerie  ||  ANNO 1503 galerie  ||  Settlers IV: The New World galerie

O budovatelsko-dobyvatelské strategii ANNO 1503 jste si mohli na Tiscali začátkem tohoto roku přečíst obsáhlé preview. Hra, která bývá někdy uváděna pod názvem 1503 A.D, vás zavede do Nového světa, kde je vaším úkolem vybudovat vlastní civilizaci. Že to nebude vždy nejlehčí vám dokáže až devět kultur, jako jsou Afričané, Aztékové, nebo Indiáni. Každá kultura má mít své specifické charakteristiky, jako například preferenci obchodovaného zboží a podobně. Celý svět nabídne čtyři klimatické zóny, které částečně ovlivní vaší strategii. ANNO 1503 vyvíjejí němečtí SunFlowers spolu s rakouskými Max Design a ještě letos vydává kosmopolitní Electronic Arts.

O novém datadisku k Settlers IV: The New World se toho příliš neví, o čemž svědčí také zatím jediná novinka u nás na Tiscali. Přídavek má disponovat čtyřmi novými kampaněmi a vylepšenou grafikou. To ostatně můžete posoudit právě dnes na čerstvých screenshotech od BlueByte. V souvislosti s tímto datadiskem se snad ani nedá nezmínit taktéž tajemstvím zahalené oficiální pokračování této oblíbené série, známe pod prostým označením Settlers V. Pětka by měla být od všech předchozích dílů odlišná především 3D zpracováním, k čemuž poslouží také grafický engine RenderWare od Criterion Software. Na této technologii je v současné době zpracováváno asi 250 různých her a mezi ty nejslavnější, které ji používají, patří i konzolovky Tony Hawk's Pro Skater 3, Grand Theft Auto III nebo jeho pokračování Vice City. Mezi nejvýznamnější zákazníky se tak řadí firmy jako Namco, Midway, Infogrames, Rockstar, Konami nebo UbiSoft. V Criterion, kteří letos slaví desáté výročí založení, přitom pracuje po celém světě pouze asi třicet lidí.
zdroj: Tiscali.de, Homelan, oficiální stránky titulů

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.