zavřít

Racing World M.Schumachera v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Předminulou neděli jsme na tomto místě poprvé psali o ohlášení hry Michael Schumacher Racing...

Předminulou neděli jsme na tomto místě poprvé psali o ohlášení hry Michael Schumacher Racing World od rakouského JoWoodu a dnes naší galerii obohatila hrst devíti nových screenshotů z těchto závodů motokár.


další nové obrázky

V plné verzi Racing World, která je prozatím naplánována na konec června, se dočkáme kromě přítomnosti slavného Michaela Schumachera i osmi oficiálních tratí z nejrůznějších koutů světa, čtyř herních módů (trénink, časovka, kariéra, soutěž) a tří typů motokár (100, 125 a 150cc) na výběr, které by měly svým chováním na silnici klást důraz na maximální realitu jízdy.
zdroj: EuroGamer

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.