zavřít

První ukázky z válečné simulace Warfare

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Právě před deseti dny jsme přišli s oznámením nového válečného simulátoru společností Mist Land a Game Factory Interactive, který se zabývá konfliktem na Blízkém východě.

Dnes tu jsme s tímto titulem pojmenovaným Warfare znovu, a to proto, že pro vás máme sedmero prvních screenshotů. Podle tiskové zprávy, se kterou jsme je obdrželi, na nich můžete vidět realistické stínování a různé další zvláštní grafické efekty.


Mimo to, na nich můžete pozorovat například americkou helikoptéru Black Hawk na misi s cílem vyhledat a zničit; přesná zásah naváděnou střelou do arabského tanku T-72; arabský Mi-8 vyslaný na průzkumnou misi a tentýž stroj snažící se úhybnými manévry zbavit Stingerů; americkou pancéřovou pěst mířící na danou pozici; aj. Jak jste se mohli dočíst už minule, hra vám nabídne dvě kampaně - jednu za Američany a druhou za Saúdskou Arábii, přičemž v první půjde o ovládnutí daného regionu a v druhé o přesvědčení amerických vojsk o ústupu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.