zavřít

První ukázky z Twilight War: After the Fall

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivcům masivně multiplayerových her přinášíme první sadu screenshotů z Twilight War: After the Fall, kterou sami tvůrci ze studia Smiling Gator Productions označují za XORG, což znamená "Xtreeme Online Roleplaying Game".

V podstatě jde o hybrid mezi MMORPG a FPS. Děj hry se odehrává v post-apokalyptické budoucnosti našeho světa, celých dvě stě let po rozhodujícím dni války mezi pozemšťany a vetřelci z vesmíru, kteří nejenže zničili lidstvo, ale navíc velkou část planety proměnili v neobyvatelnou.


Virtuální život v Twilight War bude dosti náročný, plný nebezpečí a tvrdé akce (PvP i PvE). Za každé rozhodnutí ponesete následky. Když například zastřelíte na ulici jiného hráče, případně nějakého NPC, můžete být zatčeni a uvězněni, poškodit si reputaci, anebo se stát objektem zájmu nějakého lovce odměn. A když už jsme u těch odměn, peníze v této hře nebudou, obchod bude založen na směně zboží a služeb. Další podrobnosti se dozvíte na oficiálních stránkách hry. Vydání Twilight War: After the Fall je naplánováno až na příští rok s tím, že o poplatcích bude rozhodnuto na konci roku letošního.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.