zavřít

První scany z Kane and Lynch

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Netrvalo to dlouho a na internet se z Game Informeru dostala čtveřice prvních scanů z nového projektu Kane and Lynch: Dead Men, k jehož odhalení došlo v sobotu.

zdroj: Archiv

Obrázky jsou v nízkém rozlišení a zachycují noční šplhání po laně na stěně mrakodrapu, střelbu na policisty kryjící se za dveře zaparkovaných vozů a holohlavého týpka, ne nepodobného Hitmanovi, v sevření žoldáka v oranžovém obleku s kapucou a kšandami.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Mezitím vyšlo najevo, že na hře nepracují ti samí lidé z IO Interactive, kteří mají na svědomí sérii Hitman, nýbrž tým stojící za Freedom Fighters. Jejich pokračování Eidos avizoval už před více než dvěma lety, ale od té doby jsme o nich nic neslyšeli. Někdo z vydavatelské společnosti si patrně řekl, že bude lepší vytvořit úplně novou značku než další díl týmové taktické akce, která sice získávala nadšené recenze, avšak prodejnostně propadla a velice rychle se na ní zapomnělo. Eidos se zatím k Kane & Lynch oficiálně nevyjádřil ani nesdělil bližší detaily nebo termín.
zdroj: GI, GS, EuroGamer

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.