První recenze Unreal Tournament 2004
zdroj: tisková zpráva

První recenze Unreal Tournament 2004

17. 1. 2004 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Německý GameStar se vedle britské PC Zone jako první přiřítil s obsáhlým testem (téměř recenzí) multiplayerové akce Unreal Tournament 2004 a velkou část toho článku si můžete v originálním znění přečíst přímo na internetových stránkách magazínu.

UT2004 prý nabízí více zábavy ve hře proti botům, rychlá vozidla, zajímavé mapy a kromě jiných i dva MP mody (Assault a Onslaught), zaměřené na taktiku a spolupráci - vše navíc v klasickém UTčkovém stylu.

Podle redaktorů GameStaru připomíná nový mod Onslaught svým stylem Battlefield 1942. Důvodem jsou hlavně větší mapy než třeba pro klasický DM, nutnost používání vozidel a taktický nádech hry. Celkem se v UT2004 objeví devět onslaughtových map. Jak jsme již psali v dřívějších novinkách, do letošního pokračování UT se znovu vrátí i mod Assault, na který už v minulé verzi nezbylo místo. Na jeho mapách musí jeden z týmů postupně plnit dané úkoly, přičemž ten druhý se mu v tom snaží všemožně zabránit. Mod Assault si bude možné zahrát na šesti mapách, na čtyřech z nich budou k dispozici i ovladatelné dopravní prostředky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Pokud vás zajímá, jaké prostředky to budou, vězte, že ve hře se má objevit asi 7 vozidel a vznášedel (džípy, buggyny, hovercrafty atd.) s různými zakomponovanými zbraněmi. Podle GameStaru byl problém testované verze právě v tom, že počítačem řízení protivníci často nedokázali adekvátně ovládat vozidla nebo zacouvat a otočit se, když najeli do nějaké stěny. Vidět zaseknuté nepřátelské vozidlo tak bylo při hraní s boty docela běžné.

Jinak ale část mistrovství (=turnaj v singleplayeru) doznala zlepšení, i když se stále zakládá na stejném principu. Hráč musí nejdříve zvládnout 5 deathmatchových misí, postupně následuje čtveřice lig v modech Capture the Flag, Double Domination, Assault a Bombing Run. Coby šéf týmu musíte kromě hraní zvládat i dohled na financemi - za vyhrané zápasy dostáváte peníze, za které můžete získávat a následně si i platit lepší umělé spoluhráče.

Dojmy GameStaru z hraní Unreal Tournament 2004 vyznívají celkem pozitivně. Nám nezbývá než doufat, že jejich příčinou není jen radost z vítězství redakce GameStaru nad týmem Epicu právě v této hře. UT2004 by se měl na trhu objevit v březnu (předobjednávka z GameShopu; 1399 Kč), celkem osm nových obrázků si můžete prohlédnout v naší galerii. Pokud se chcete dozvědět ještě něco víc o zbraních, případně dalších herních modech, určitě si přečtěte pěkný článek o UT 2004 na webu herního klanu NecroRaisers.
zdroj: GameStar

kate

Nejnovější články