zavřít

První pořádné obrázky z Counter-Strike: Source

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv o existenci projektu víme od výstavy E3 a viděli jsme už řadu amatérských fotek či nahrávek snímajících obraz na monitoru (naposledy včera), teprve nyní se na internetu objevily první oficiální screenshoty ve vysokém rozlišení a kvalitě.

O čem je vlastně řeč? O Counter-Strike: Source - remaku nejhranější síťové akce do technologicky vyspělého Source enginu, který byl vyvinut hlavně za účelem pohánění Half-Life 2. S podporou hraní proti počítačem řízeným botům ale v CS: Source (neplést s Counter-Strike 2) nepočítejte, alespoň zpočátku. Mimochodem, z ProGamers si ode dneška můžete stáhnout 10. díl jejich TV pořadu (51 MB / 190 MB) věnovaný právě Counter-Strike, konkrétně reportáži z finále GoDSL LAN party.


kompletní galeriefotky z monitoru

Na DriverHeaven dnes také uveřejnili interview s Dougem Lombardim, tiskovým mluvčím Valve, který aktualizoval minimální hardwarové nároky pro hraní Half-Life 2. Ty zní: 1,2 GHz procesor, 256 MB RAM, DirectX 7 grafická karta a operační systém Windows 2000/XP/ME/98.
zdroj: HL2.net

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.