zavřít

První obrázky z The Sims: Hot Date

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po včerejším zrušení SimsVille směřují zraky všech Sims-pozitivních jedinců k třetímu datadisku Hot Date, z nějž se konečně objevily první in-game screenshoty.

zdroj: Archiv

Z nich si můžete udělat představu, jak bude randění ve víru maloměsta s restauracemi, obchody, kluby a pláží vypadat:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Více se o na listopad chystaném datadisku Hot Date, který by díky značnému rozšíření možností The Sims klidně vydal na samostatnou hru, dočtete v našem preview od Bergyho:

První a asi i největší změnou by měla být úplně nová lokace, jakýsi střed města nebo-li centrum. Zde by, hned od začátku hry, měl být postavený park, obchod a restaurace. Centrum bude ale veliké a tak všude okolo naleznete volná místa, na kterých můžete vystavět své vlastní komerční budovy. Změny se ale nedotknou jen budovacího režimu, s Hot Date se změní i celý systém hry. Vaši Simíci se totiž už nebudou omezovat jen na pohyb ve svých domech a blízkém okolí, ale budou se moci přesouvat přímo do centra, kde se budou věnovat dalším činnostem. Hlavní důraz (jak už sám název napovídá) bude kladen na setkávání Simíků. Budete si moci dávat schůzky jak s vlastní rodinou, tak se sousedy nebo si najít úplně novou známost. Logicky tedy budou nejatraktivnější rande různých pohlaví a následné namlouvání... [více]
zdroj: homepage zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.