zavřít

První obrázky z Red Alert 2 datadisku

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po dřívější sérii artworků a obrázků z filmečků přineslo dnešní preview na GameSpotu první tři opravdové screenshoty ze hry C&C: Yuri's Revenge, která obohatí příběh Red Alert 2 a bankovní konto Electronic Arts letos v říjnu.

Na nich si můžete prohlédnout některé z nových lokací, jako například Hollywood nebo Londýn:


Vše se bude točit kolem třetí strany konfliktu - psycho armádě ruského zběhlíka Yuri. Ten využil míru mezi USA a Ruskem k zákeřnému útoku, po kterém se zbytky americké armády stáhly do San Francisca. Právě tam se začne odvíjet děj datadisku. V něm na vás čeká 7 misí za Američany a stejně tak 7 za rudé, bohužel za Yuriho půjde hrát pouze v multiplayer misích. Nyní vybudoval silnou armádu, která umí vyvolávat parapsychologické jevy a pomocí nich i bojovat. Se vznikem nové armády přichází do boje i nové jednotky - například Virus, Brute, Boomer nebo Slave Miner. V kampani na nás čeká 14 jednotlivých misí, v multiplayeru pak dalších 10 kooperativních.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.