zavřít

První obrázky z Majesty Legends

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Majesty Legends je pracovní název nového pokračování oblíbené fantasy strategie/simulace od CyberLore Studios.

K žádnému velkému oznámení tohoto nového projektu zatím ještě nedošlo, ale fanouškové původního titulu o vývoji jeho následníka již nějakou dobu určitě vědí. Společnost CyberLore zatím tají podrobnosti s tím, že je prozradí již brzy. Prý ještě nemá vydavatele, ale ani tak rozhodně nezahálí. Důkazem jejich činnosti mají být vůbec první obrázky, které si nyní můžete prohlédnout také v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Původní Majesty: The Fantasy Kingdom Sim, jak se hra jmenovala, vývojáři tvořili inspirováni velkými strategiemi jako jsou Settlers II, Heroes of Might & Magic II nebo Warcraft II. Svět, který hráče v tomto titulu přivítal dostal název Ardania. Byl to svět plný různých monster a kreatur - draků, dryád, přerostlých krys a pavouků, goblinů, harpií, medúz i minotaurů, různých golemů, vlkodlaků, trollů, kostlivců a dalších. Tato stvoření však světu nevládla. Moc náležela mnoha různým hrdinům všech možných ras, kultur a vyznání. Byla to prostě strategie se vším všudy a dá se předpokládat, že její nástupce bude v této tradici pokračovat. Podrobnosti o Majesty: The Fantasy Kingdom Sim naleznete např. v naší recenzi.
zdroj: fansite

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.