zavřít

První obrázky a video ze SKATE.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na web prosákla premiérová sada skutečných screenshotů ze skateboardové simulace SKATE, kterou exkluzivně pro X360/PS3 připravují tvůrci posledních dílů Need for Speed ze studia EA Black Box.

Čím vším bude chtít trumfnout Tony Hawka, jsme psali zde, ale na výsledek si počkáme minimálně do jara.


Update - objevila se také neoficiální shakycam nahrávka (4 MB, XVID) televizní reportáže s pár vteřinami in-game záběrů, po jejichž shlédnutí asi nikdo nebude pochybovat, že se SKATE stane obrovským hitem. Nejzajímavější je přirozená perspektiva kamery, která není tak vysoko jako v Tony Hawkovi či Tomb Raiderovi, nýbrž sleduje postavu z nižší úrovně u země, přesně jako to bývá v amatérských skateboardových videích, když za vámi někdo běží s kamerou. Dechberoucí jsou též realistické animace pohybu, jako výskok se skatem na chodník mezi zaparkovanými auty, odrážení se jednou nohou, přenesení rovnováhy pro zatáčení, balancování při jízdě dolů po zábradlí či uhýbájící se kolemjdoucí.
zdroj: Spong, Gamefront

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.