Máte námět či připomínku? Napište nám
První dojmy z hraní Enter the Matrix
zdroj: Archiv
Obrázky

První dojmy z hraní Enter the Matrix

12. 5. 2003 22:22 | autor: Redakce Games.cz |

Fanoušci Nea, Trinity a Morphea nacházející se směrem na západ od našich hranic už odpočítávají poslední hodiny a samou nedočkavostí v ruce žmloulají lístek na čtvrteční premiéru (budoucí) perly stříbrného plátna Matrix Reloaded.

My v Praze to ale ještě musíme vydržet o týden déle do čtvrtka 22.května, na kdy už má každý příznivec této kultovní série určitě koupený lístek do největšího sálu kina. Naštěstí je možné si čekání ukrátit sledováním novinek kolem příbuzné akční hry Enter the Matrix od Shiny a Atari, která bude co nevidět v prodeji. Ta je, na rozdíl od perfektního Grand Theft Auto: Vice City, zatím přijímána hráči s rozporuplnými ohlasy a asi se nebude jednat o naprostý trhák, který by vás dostal stejně jako první shlédnutí filmové předlohy.

Do naší galerie jsme dnes odpoledne přidali 18 nových screenshotů (thx to M@ster), které vůbec poprvé demonstrují PC verzi hry v akci. Všechny dřívější obrázky, nad nimiž každý druhý člověk ofrňoval nos, totiž pocházely z PlayStation 2 verze. Nutno však dodat, že rozdíly mezi platformami skoro nepostřehnete, což zde působí jako zápor.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Řada lidí vytýká Enter the Matrix podivný styl běhání/chození a ovládání celkově, slabší engine, podivné chování vozů na silnici nebo přiliš komprimovanou grafiku (aby ne, hra měla původně přes 14 CD, ale ve finále zabírá "jen" 4 stříbrné placky). První dojmy z hraní publikoval Saver na slovenském Sectoru tady a tady, kde jsou přiloženy i další obrázky:
    Pred misiami si budete môcť vybrať s akou postavou budete hrať teda či s Ghostom, alebo Niobe. Potom už idete na vec, beháte po budovách a zneškodňujete policajtov a utekáte pred agentmi. Napríklad v prvej misii máte za úlohu nájsť schránku a niečo z nej vybrať. V tom vám budú brániť desiatky policajtov, ktorých odrovnáte buď full kontaktom - rukami a nohami, alebo zbraňou. Kedykoľvek si môžete zapnúť Focus (niečo ako Bullet time v Maxovi), ktorý vám spomalí čas a postava môže presnejšie zamieriť, alebo sa vyhýbať guľkám... [více]
Více se o obsahu Enter the Matrix dočtete v našem preview a minout byste rozhodně neměli ani povedený trailer, na český trh se hra dostane na přelomu května a června (předobjednávka z Tiscali GameShop).
zdroj: Sector, vlastní zpráva

jd

Nejnovější články