zavřít

Prisoner of War pro PC bude v září

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní tiskové prohlášení, které vydala společnost Codemasters, hovoří o tom, že připravovaná PCéčková verze akční adventury z prostředí 2.

světové války - Prisoner of War - spatří světlo světa poprvé 20. září 2002. Dnes vám spolu s tímto oznámením nabízíme také balík nových trochu skličujících obrázků z vězeňského prostředí.


nové obrázkykompletní galerie

Prisoner of War vyvíjená společností Wide Games byla před měsícem vypuštěna pro pro PS2 a Xbox a zdá se, že zaznamenala poměrně vysoký úspěch. V žebříčku nejprodávanějších titulů pro PS2 se hra údajně umístila na třetím místě, a v žebříčcích pro Xbox dokonce na druhém.

Pro ty, kteří si teď honem nejsou schopni vybavit, o čem hra Prisoner of War je, připomínáme, že se jedná o akční adventuru, v níž si zahrajete na válečného zajatce, kapitána Lewise Stona, který se svým sestřeleným letadlem dopadl na nepřátelské území. V kůži tohoto důstojníka amerického letectva se vydáte na strastiplnou a dobrodružnou cestu za osvobozením dalších amerických důstojníků a při už tak namáhavé misi navíc natrefíte na tajný plán nacistických vojsk o využití děsivě ničivé zbraně, čemuž se rovněž musíte pokusit zabránit.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.