zavřít

Prisoner of War - nové screeny

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už jste někdy upadli do zajetí nepřátelských jednotek? Ať je Vaše odpověď jakákoliv, právě to si můžete vyzkoušet v nové akční adventuře Prisoner of War od Codemasters, jejíž vydání je plánováno již na první kvartál 2002.

zdroj: Archiv

Dnes pro Vás máme několik nových obrázků.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Cílem této hry bude dostat čtyři zajaté spojenecké důstojníky z německého zajateckého tábora a pokusit se zabránit Hitlerovým plánům s tajnou zbraní. Dosáhnout toho budete muset všemožnými způsoby (přestrojování do uniforem německých strážců, různé sabotáže nebo krádeže aut, apod.).

zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.