zavřít

Připravte se na dobrodružství v Gothic II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhé pokračování jedné z nejoblíbenějších RPG, Gothic II, mají Piranha Games již téměř dokončené a brzy se fanouškové dočkají i jeho vydání.

My pro vás dnes máme pro zpestření 11 nových obrázků, které vás do úžasného fantasy světa naplněného napětím, romantikou i dobrodružstvím na krátkou chvíli zavedou. Gothic II nabízí bohaté 3D prostředí masivních rozměrů, uchvacující příběh navazující na předchozí hru, avšak koncipovaný tak, aby ani nově příchozí hráči o nic nepřišli. Čeká vás řešení nejrůznějších úkolů, k jejichž splnění můžete dospět několika možnými způsoby. Při používání zbraní a kouzel bude vaše postavička nabírat zkušenosti a zdokonalovat se tak v boji i magii.


nové obrázkykompletní galerie

Ta nejproduktivnější léta hlubokých dolů v přímořské oblasti Khorinis jsou již dávno pryč. Nyní je toto místo obklopené neproniknutelnou magickou bariérou spíše přírodním vězením pro všechny otroky, kteří se zde snaží živořit. Jeden odvážlivec následujíc svůj vnitřní hlas však zvládl pouta roztrhnout a vydal se na dlouhou cestu za svobodou, do hlubin podzemních chrámů. Odhodlán udělat vše co bude nutné, pustil se do vymícení Zla a zničení magické bariéry jednou pro vždy. Na úplnou volnost však Khorinis ještě nebyl připraven. Docházelo k mnoha krvavým srážkám. Některým otrokům se podařilo uniknout a najít útočiště a bezpečí v okolních lesích a horách.

Stupňujícími se nájezdy na městské hradby bandité dosáhli úplného ochromení města. Neschopnost vojáků ochránit místní farmy, vede k tomu, že se farmáři spojili s některými z uprchlíků a vypověděli poslušnost svému králi. Khorinis tedy čelí nejisté budoucnosti. Kvůli snížení produkce farem přichází o práci stále více obchodníků a zásoby jídla se tenčí. Za městskými hradbami není bezpečno a Khorinisem zmítá občanská válka. Ale to není vše. Ještě je tu něco, co však nikdo nečekal. Zlo není mrtvé. Tentokrát má v úmyslu lidem zasadit konečnou smrtící ránu. Nikdo tomu nemůže zabránit. Opravdu nikdo...?

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.