zavřít

Připomenutí akčně strategické Pacific Storm

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy koncem tohoto léta by měla vyjít nová válečná real-time strategicko-simulační hra s názvem Pacific Storm, vývojářů týmu Lesta Studios.

zdroj: Archiv

Její hratelné demo jste si mohli vyzkoušet letos v květnu. Dnes vám z tohoto titulu, který sice ještě není v prodeji, avšak už se pro něj vyvíjí datadisk s podtitulem Allies, o němž jsme vás již informovali, můžeme po půl roce konečně zase nabídnout sadu nových screenshotů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Pacific Storm je hybridní hrou kombinující prvky strategie, akce a arkády, zasazenou do období 2. světové války. Hráči se zalíbením v žánru RTS v ní najdou klasický management zdrojů a jednotek či budování staveb, rozvoj technologií, apod., hráči libující si v akcích si zase přijdou na své, až zasednou do kokpitu některého z letadel, nebo se chopí kormidla nějaké z lodí a zúčastní se s tím intenzivní bitvy. Hra bude vybavena také multiplayerem s podporou LAN.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.