zavřít

Příliv shotů z FPS Star Trek: Elite Force 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové kultovního seriálu Star Trek si určitě smlsnou na šesti nových obrázcích z připravovaného pokračování úspěšné FPS Star Trek: Elite Force 2.

Tyto screenshoty taktéž pocházejí ze zahájeného QuakeCon 2002, kde je ihned uchvátili a vypustili do světa kolegové z GameSpy a nyní už je máte možnost podrobně prozkoumávat i v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Star Trek: Elite Force 2 své hráče zanese do světa Star Trek: Next Generation a nabídne jim spoustu nových zážitků na zcela neznámých místech, s několika novými zbraněmi v ruce a neuvěřitelnými mimozemskými bytostmi v zádech. Proletíte se v nových lodích, spatříte nové tváře, prozkoumáte záhadné mimozemské světy, ale i prostředí s nulovou gravitací. To vše a ještě více bude podpořeno mnohem lepší grafikou než jakou jste mohli vidět u předchůdce této hry. Vedle single playera nebude chybět ani multiplayer s módy jako Holomatch, Capture The Flag, and Team Holomatch.

Jak jistě víte, výrobou Star Trek: Elite Force 2 se zabývá společnost Ritual Entertainment. Vydavatelská práva získal Activision, který má vypuštění hry naplánováno na přelom 2002/2003.
zdroj: GameSpy, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.