zavřít

Představení medika z Vietcongu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O Vietcongu zde píšeme poslední dobou velmi často a proto se zdržíme zbytečného povídání o principu této taktické FPS od brněnského Pterodonu a přistoupíme rovnou k novým screenshotům.

Ty vás blíže seznámí s dvěma členy vašeho budoucího A-216 týmu ze hry. Prvním z nich je medik jménem Joe Crocker, který sice není tak dobrý v boji nebo znalosti terénu jako jeho kolega seržant Le Duy Nhut, ale má vynikající přehled v medicíně a dokáže s ledovým klidem vyléčit i ty nejošklivější zranění přímo ve vietnamské džungli.


nové obrázkykompletní galerie

Podrobnosti o obou postavách zjistíte v jejich profilu na homepage Vietcongu a pro detailnější informace mi nezbývá, než vás odkázat na náš říjnový rozhovor s Jarkem Kolářem z Pterodonu.
zdroj: fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.