zavřít

Představení kulometčíka z Vietcongu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiálních stránkách taktické FPS Vietcong od brněnského Pterodonu byl včera představen další charakter, který bude součástí vašeho týmu v singleplayerových misích.

Konkrétně jde o seržanta jménem C.J.Hornster, který si velmi dobře rozumí s kulometem M60, což je ostatně vidět i na ilustračních obrázcích.


nové obrázkykompletní galerie

Pokud vše půjde jako po másle, plná verze Vietcongu by měla být hotova na přelomu února a března, a je teoreticky možné, že do té doby vyjde ještě jedno demo s novou multiplayerovou mapou a odstraněnými chybami, o nichž jsme psali v úterý. Na neoficiální české fansite také najdete adresu jednoho domácího serveru, který běží pravidelně každou noc o víkendech.
zdroj: GameZone

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.