zavřít

Predátor z druhého dílu AvsP zblízka

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sierra uveřejnila pětici nových screenshotů z Aliens vs Predator 2, na nichž se vyjímá jedna...

zdroj: Archiv

Sierra uveřejnila pětici nových screenshotů z Aliens vs Predator 2, na nichž se vyjímá jedna ze tří hlavních postav hry (Predátor) ve své plné kráse (ehm ;) Ode dneška je také možnost si hru předobjednat ze sajty SoftwareFirst, což u nás využije asi málokdo, ale podstatné na tom je, že u toho bylo snad vůbec poprvé zveřejněno očekávané datum vydání, které obvykle podobné internetové obchody obdrží přímo od vydavatelů hry, a které zní: říjen 2001.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Hra Aliens vs Predator 2 má takovou zvláštní vlastnost: ačkoliv většina publikovaných obrázků vypadá nádherně a demonstruje přednosti nejnovější verze LithTech enginu, obě dosud vydaná videa (v download sekci zde a zde) nevypadají nijak úchvatně a člověk by je skoro nerozeznal od prvního dílu, který má na kontě už nějaký ten rok. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.