zavřít

Přátelé v Rayman 3: Hoodlum Havoc

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není žádným tajemstvím, že se v první polovině příštího roku seznámíme s dalšími dobrodružstvími dnes již klasického hrdiny Raymana v připravované akční adventuře s názvem Rayman 3: Hoodlum Havoc.

Rayman ale nebude na své výpravy sám. Spolu s ním vás hrou budou provázet i další dvě velice výrazné postavy - Globox a Murphy. Rayman 3: Hoodlum Havoc je připravován pochopitelně i ve verzích pro konzole.


nové obrázkykompletní galerie

A právě Globox, nejvěrnější Raymanův přítel, má na svědomí hněv Hoodlumů, který vyvolal prostě tím, že spolknul jejich všemohoucího vůdce - Dark Lum Lorda. Naštěstí je jeho velké kulaté břicho dostatečně dobrým vězením Je tu však malý problém - aby Globox potlačil Lordovy výbuchy vzteku, musí neustále pít švestkový džus, což cestou za dobrodružstvím způsobí nejednu potíž. Na druhé straně Murphy je houževnatý chlapík, který má dost odvahy a drzosti nepozorovaně vniknout do nepřátelského kempu a vrátit se zpět s podrobnou zprávou zaručující nejlepší možnou cestu k úspěchu.

V Rayman 3: Hoodlum Havoc na vás čeká více než 20 typů nepřátel (Hoodlumové, zlí Dark Lumové, ad.), každý s jedinečným způsobem útoku i silou. Protože budou souboje probíhat arkádovitě, budete se muset vždy utkat také s bossi jednotlivých nepřátelských skupin. Jak si můžete všimnou v naší galerii, kde je nyní mimochodem několik zcela nových obrázků, svět, kterým budete procházet, bude výjimečný až extravagantní. Navíc vás zde čeká i spousta zvláštních překvapení. Celkový dojem už tak dosti bláznivého projektu ještě podpoří i poněkud vylepšená grafika.
zdroj: Worhplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.