zavřít

Poznejte svět v Rayman 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vy, co patříte k fanouškům Raymana, již jistě netrpělivě vyhlížíte jeho další pokračování, které ponese podtitul Hoodlum Havoc.

My pro Vás dnes máme několik nových obrázků a také pár informací z dnešního interview, které se objevilo u kolegů na ToTheGame.

Příběh bude asi takový: Jednoho dne se jeden červený lum - maličké stvoření oplývající positivní energií - setkal s něčím příšerným. Ubohý lum byl pohlcen strachem a naprostým zlem. Takto přetransformovaný "dark lum" pak šířil svou nákazu dál na ostatní soukmenovce a všichni tak postupně vytvořili armádu zahalených vojáků, kteří si začali říkat Hoodlums. Tito temní bojovníci mají tajný plán - nakazit Srdce Světa. Rayman a Globox jejich plán odhalili. Naprosto nepředpokládaně však Globox spolknul šéfa "dark lumů", což v něm vyvolalo závislost na švestkovém džusu. Rayman se musí ztracen v čase a v neznámých a nebezpečných zemích pokusit přežít mezi mazanými kreaturkami, které na něj čekají na každém rohu. Tentokrát se bude muset Rayman postarat dřív než o záchranu světa, také o Goboxovo zdraví.


další nové obrázky

Kromě Globoxe (Raymanova nejlepšího přítele) a "Hoodlumů", kteří se budou fanaticky snažit zabránit Raymanovi v jeho bohulibé činnosti, se ve hře setkáte také s dalšími nepřáteli a důležitými postavičkami - Murphym a Teensiesem. Svět, kterým bude Rayman procházet bude skýtat mnohá překvapení. Svou cestu započnete v noci v temném lese plném světélkujících hub. Na konci svého poslání se dostanete do velice podivného prostředí blikajících chrámů, neúrodných zemí vystřelujících planoucí písek, temných mrtvých území se zapomenutými kostěnými bohy nebo Hoodlumskou továrnou poháněnou různými silnými stroji. A to je výčet pouze několika oblastí, kterými budete cestovat.

Rayman 3 Vás překvapí některými zajímavými vylepšeními po stránce grafické i funkční (např. na Vás bude moci útočit hned několik nepřátel z různých pozic). Hra je vyvíjena pro téměř všechny známé platformy - PC, PS2, Xbox, GameCube, ale také pro GBA a objevit by se měl již v listopadu 2002.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.